Zaufali nam

Opinie mediów

Utrzymujemy stały kontakt z redakcjami, jesteśmy dla nich partnerami na co dzień. Zawsze reagujemy na potrzeby mediów, dostarczając szybko i terminowo potrzebne informacje, zdjęcia, wypowiedzi, etc. Nasz profesjonalizm w działaniu doceniają wysoko dziennikarze, oto kilka opinii o nas:

Informacje otrzymywane od White Magick są czytelne, opracowywane z należytą starannością. Firma dostarcza mi materiały w postaci komunikatów prasowych oraz sprzęty do testów. Polecam współpracę z White Magick innym dziennikarzom.  Łukasz Figielski Redaktor ?Logo?.

Z panem Kajetanem Adamczakiem z agencji White Magick zawsze udaje się szybko skontaktować  i równie szybko uzyskuje się odpowiedzi na pytania. A to najważniejsze przy moim trybie pracy.
Aleksandra Stanisławska, dziennikarka działu ekonomicznego ?Rzeczpospolitej?.

Jako dziennikarz miesięcznika Mobile Internet oraz serwisu internetowego www.mgsm.pl współpracuję z agencją White Magick już niemal dwa lata. Współpracę oceniam bardzo wysoko. Informacje napływające z White Magick są aktualne, zwięzłe, ale jednocześnie wyczerpujące. Nie potrafię sobie przypomnieć jakiegokolwiek niedociągnięcia ze strony Agencji. Na życzenie, White Magick – wręcz błyskawicznie na tle niektórych konkurentów – dostarcza materiały graficzne i dodatkowe informacje. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń – w miłej, konkretnej atmosferzeAdam Łukowski Mobile Internet.

Pracownicy White-Magick mają kilka zalet z punktu widzenia redaktora: nie zalewają spamem niepotrzebnych maili, są zawsze pod telefonem i szybko odpowiadają na prośby. Wspólne działania ustalamy z nimi szybko i konkretnie, co ułatwia pracę w zabieganych i przepełnionych obowiązkami czasach. 
Tomasz Gołębiowski Redaktor Naczelny CRN Polska. 

Łatwy kontakt z agencją. Wyczerpująco napisane informacje prasowe. Jeśli trzeba umożliwiają szybki kontakt z firmą, którą reprezentują, bądź pomagają dotrzeć do jej klienta, z którym chcielibyśmy porozmawiać. Adam Jadczak Redaktor Naczelny serwisów Business Media, IDG Poland S.A.

Współpraca z firmą White Magick zawsze ułatwia mi szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji o produktach i usługach. Materiały przygotowywane przez White Magick cechuje profesjonalizm i dokładność. Polecam współpracę z agencją osobom ceniącym dokładność i szybkość działania.
Jarosław Babraj Koordynator Serwisów Technicznych Wirtualna Polska S.A.

Zapraszamy do kontaktu